#Top5 #Nuits15

Het programma van #Nuits15 is compleet en wederom is het een lange lijst van concerten geworden! We vroegen aan enkele kenners om hun persoonlijke top 5 te geven. Op die manier hebt u de kans om artiesten te ontdekken die misschien net aan u zijn voorbijgegaan... Sommige van deze tips kunnen al uitverkocht zijn, aarzel dus niet te lang om je tickets te bemachtigen!

Voor meer info en de volledige artikels, volg deze link

 

 

SELECT (STUDIO BRUSSEL)

1. Great Mountain Fire (12.05)

2. Twerps – Wand (13.05)

3. Lapsley – Jake Isaac (15.05)

4. Lapalux – Jam City (15.05)

5. The Soft Moon – Prairie (17.05)

 

 

HUMO (FREDERICK VANDROMME)

1. Ghostpoet (09.05)

2. Twerps (13.05)

3. TOPS (16.05)

4. Villagers (17.05)

5. Kevin Morby (17.05)

 

 

 

 DE MORGEN (GUNTER VAN ASSCHE)

1. Flying Lotus - Shabazz Palaces (26.04)

2. Clark (09.05)

3. VUURWERK (11.05)

4. Patrick Watson - Villagers (17.05)

5. Godspeed You! Black Emperor (29.04)

 

DIRK STEENHAUT (KNACK FOCUS / COBRA.BE)

1. Tobias Jesso Jr. (13.05)

2. Nadine Shah (14.05) 

3. Sóley (14.05) 

4. Villagers en Patrick Watson (17.05)

5. Prairie (17.05) 

 

MUZIEKJOURNALIST SASHA VAN DER SPEETEN (FM BRUSSEL/DE STANDAARD)

1. VUURWERK (11.05)

2. Shura (17.05)

3. Lapalux (15.05)

4. Pomrad (16.05)

5. Gazelle Twin (09.05)

 

 

   
DISCO NAÏVETÉ (JARRI VAN DER HAEGEN)

1. Marina And The Diamonds (11.05)

2. Tobias Jesso Jr (13.05)

3. Aurora (14.05)

4. Låpsley (15.05)

5. SOAK (16.05)

6. Ibeyi (17.05)

 

  

TOM ZONDERMAN (AGENDA magazine/DE STANDAARD)

1. Tobias Jesso Jr. (13.05)

2. STUFF. (11.05)

3. Villagers (17.05)

4. Kevin Morby (17.05)

5. Vuurwerk (11.05)

 

 

   

BART SOMERS (DJ BRETT SUMMERS/INDIEROCK SELECTOR 22TRACKS/INDIESTYLE)

1. Flo Morrissey (13.05)

2. Wand (13.05)

3. SOAK (16.05)

4. Villagers (17.05)

5. The Soft Moon (17.05)

 

 

SUBBACULTCHA BELGIUM (LOÏS RIJGERSBERG)

INDIESTYLE (THOMAS KONINGS)

1. Opening Night Owls: Clark - Helena Hauff - Gazelle Twin - and more (09.05)

2. Tobias Jesso Jr. (13.05)

3. Shura (17.05)
 
4. Jam City (15.05)
 
5. Twerps (13.05)
 
 
 

ENOLA (MATTHIEU VAN STEENKISTE)

1. Godspeed You! Black Emperor (29.04)

2. Ghostpoet (09.05)

3. Marina And The Diamonds (11.05) 

4. Hot Chip (17.05)

5. Mew (15.05)

 

CUTTING EDGE (GILLES CATTEEUW)

1. Flying Lotus (26.04) 

2. Balthazar (14.05) 

3. Hot Chip (17.05) 

4. Birdy Nam Nam (16.05) 

5. Ghostpoet (09.05) 

 

 

DAMUSIC (KEVIN VERGAUWEN)

1. Mad Dog Loose (12.05) 

2. Twerps (13.05) 

3. Kevin Morby (17.05) 

4. Flo Morrissey (13.05)

5. Mujeres (12.05)